| vssmm a întrebat:

Ce as putea face daca sufer de ejaculare precoce, in afara de a consulta un doctor?

6 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Am citit undeva pe net ca daca incepi sa numeri iti trece. sau pur si simplu gandeste-te la ceva pentru a mai uita cat esti de excitat. intrerupe penetrarea pentru cateva secunde, respira lent si profund de cateva ori. acestea sunt sfaturi citite in diferite articole de pe net insa nu mai stiu pe ce site'uri.
am gasit insa asta
http://www.seximus.ro/articole/ejaculare_precoce_1.php
in josul paginii ai urmatoarele linkuri
Ejaculare precoce - exercitii pentru controlul ejacularii I
Ejaculare precoce - exercitii pentru controlul ejacularii II
citeste, si nu te empacienta, vi se intampla la toti mai ales daca sunteti "incepatori" sau sunteti cu o fata noua in pat sau mai stiu eu ce.

Răspuns utilizator avertizat
| dorutza_9395 a răspuns:

Exista pastile, sunt destul de scumpe; Sex mult si des; Si concentrarea, cu numaratulhappy.
In rest, succes...

| alexandru04 a răspuns:

Exista un "spray". care te dai si te ajuta

| vssmm explică:

Styx, psihologu nu-i facut pentru cei care nu sufera cu CAPU. Mai bine te-ai uita la tine ca ai un cap prost ca nici cur nu-ti trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aici tehnici naturale impotriva ejacularii precoce: http://tehnici-potenta.uv.ro/ejaculare_precoce.html