| Andreeaa20 a întrebat:

Aseară am avut contact sexual cu prietenul meu si a ejaculat in prezervativ, am vrut sa arunc prezervativul dar m-am murdarit pe degete de sperma.
Și fără să vreau am introdus degetul inauntru.
Există vreun risc de sarcină sau sperma se usucă la aer?
Ultima menstruatie mi-a venit pe 4 septembrie.
Aștept un raspuns cat mai sincer

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fără sa vrei? Hm, ciudat! Daca nu ai cap, vai de spermă.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles, prietenul tau este incapabil sa-si scoata singur prezervativul de pe organul murdar si sa-l arunce la cos?
De ce pui tu mana pe el?
Nu face sens nici manevra de a scoate tu prezevativul de pe penisul baiatului, bagi degetele il el, scoti sperma si apoi ti le bagi in vagin.
Iarta-ma, dar este greu de crezut o asemenea poveste!
Vad ca mai ai asemena povesti cu introdusul voit al spermei in vagin... De ce nu esti cinstita sa-i spui baiatului ca vrei sa ramai gravida?

| Werrich a răspuns:

Tu ești aia care îți introduci intenționat spermă, te cunosc de 2 ani.

| Floridori a răspuns:

Un raspuns cat mai sincer...Ok.Eu m-as gandi ca ai facut asta intentionat, sau planuiesti sa o faci si vrei sa stii daca ai sanse reale.Injura-ma daca vrei, dar ai zis sa ti se dea raspunsuri sincere.

Sa trecem si la partea obiectiva a raspunsului sincer... Exista sanse de sarcina doar daca in ziua respectiva erai in una din cele 6 zile ale perioadei fertile, iar aceasta se calculeaza in functie de lungimea ciclurilor tale, daca acestea sunt regulate.
Daca prima zi a ultimei menstruatii a fost pe 4, ziua 13 ar fi fost una fertila numai daca ciclul tau are intre 22 si 27 de zile.Aceste lungimi nu sunt foarte comune, dar exista femei ale caror cicluri au o lungime in acest interval, deci orice e posibil.Numai tu stii in cazul asta...

Răspuns utilizator avertizat
| Anuskaa a răspuns:

Asa ceva nu se poate fara sa vrei ai introdus degetul? Ce ai cautat cu degetul acolo tocmai dupa partida de sex

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Cum poți să introduci ACCIDENTAL degetul?