| AlinaMaria05 a întrebat:

Aseara am avut contact sexual protejat si dupa iubitul meu si.a dat jos prezervativul si a ejaculat pe mine dar am avit grija ca zona intima sa fie acoperita. Cam dupa un minit am mers sa facem un dus si ma gandeam daca atunci cand m.am spalat pe corp e vre.un risc sa se duca apa cu sperma in vagin sau daca e vre.un risc de sarcina.

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Daca ai acoperit zona de "impact" inseamna ca nici cuculetu nu a intrat in garaj..asa ca nu poti fi insarcinata.
Alinuta mama, cati ani ai?
O seara bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În această situaţie NU există risc de sarcină.

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cum puii mei ai acoperit zona intima? Cu ce?
Nu draga...apa NU duce spermatoizii in vaginul tau.In acest caz nu e risc de sarcina!
Pentru informarea mea...cati anisori aveti?
Tot nu-mi iese din cap cu acoperirea zonei intime!

| Oița007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Cu mana banuiesc laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Oița007):

Centura de castitate, sigur nu ramanebig grin

| suntZeu a răspuns:

Nu e risc, daca viitoare spune-i prietenului tau ca daca tot ii faci dorinta asta sa ejaculeze pe tine spune-i sa te stearga el cu un servetel...si dupa poti face un dus

| violetajustme a răspuns:

Eu zic ca nu e niciun risc

| maria_7379 a răspuns:

Dupa mine NU exista vreun risc sa ramai insarcinata mai ales ca din ce mai stiu si eu spermatozoizii mor in contact cu apa.

| RoxiiRoxana16 a răspuns:

Spermatozoizii in contact cu apa mor, deci stai linistita nu e nici un risc! happy