| soony a întrebat:

Aseara am avut primul meu sarut,dar nu mi-a placut deloc, deci prietenul meu ma saruta incontinu, eu insa il rugam sa se mai opreasca.Deja ma saturasem si am plecat acasa.Sincer nu mi-a placut.Dar voua prima data cum a fost?

15 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Mie mi-a placut primul sarut, mai ales ca imi place de baiat. Mi s-a parut super wow, si eram gen "asta simti cand te saruti? ' Oricum eu nu sarutam bine atunci laughing Urmatorele ore eram numai cu gandul la asta, eram fericita si cu capul in nori. laughing Poate nu te saruta el calumea, eu daca ma pup odata cu un tip si nu imi place gata o las balta laughing, nu toti pupa intr-un singurl fel...

| Nastia a răspuns:

A fost un sarut delicat, dulce.mi-a placut la nebunie

| Ioana22B a răspuns:

De obicei primul sarut nu e deloc cum iti imagineai ca o sa fie laughing Mereu ma gandeam la ceva special, la fluturasi in burta si la un tip pe care il plac mult.Ei bine, nu a fost deloc asa.
S-a intamplat pe o banca intr-un parc gol, era iarna si destul de frig, cu un tip pe care abia il stiam si nu simteam absolut nimic + ca m-am trezit si cu jumate din limba lui pe gat din prima! Nu am simtit nici un fluturas nimic, tot ce vroiam e sa se termine mai repede laughing Deci stai chill ca "povestile frumoase" le gasim doar in filmewinking

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Prima data a fost supeeeer :X
asta o spun din postura de baiat big grin
depinde acum si cum te-a sarutat
daca ti-a bagat limba pana in gat... laughing

| LikeACandyxD a răspuns:

Pai daca stiai ca nu iti place de persoana respectiva nu trebuia sa va sarutati puppy dog eyes

| diana26 a răspuns:

Da u cati ani ai?

| soony explică (pentru diana26):

Eu am 14 ani

| TheSeventhSin a răspuns (pentru soony):

Pai cum tea sarutat de cat pe buze sau cu linba?

| soony explică (pentru TheSeventhSin):

Cu limba, da saliva de tot big grin

| TheSeventhSin a răspuns (pentru soony):

rolling on the floor pai trebuia sa-i spui ca nu vrei, oricum e nesimtit laughing trebuiea macar sa te intrebe

| emanuelaand a răspuns:

Nici mie nu mi-a placut primul sarut a fost oribil dar nu iubeam pers respectiva.

| soony explică (pentru emanuelaand):

Pai nici eu nu o iubesc pe persoana care mia oferit primul sarut, totul s-a intamplat prea repede, am crezut ca va fi cineva mai special.

| soony explică (pentru emanuelaand):

Nici eu nu iubesc persoana care mia darit primul sarut, totul s-a intamplat foarte repede, credeam ca va fi cineva mai special

| emanuelaand a răspuns:

Pai tocmai de aia nu ti-a placut ca nu te-ai sarutat cu persoana iubita

| AnaaTeIubbeste a răspuns:

Nici primul meu sarut nu a fost cel mai frumos mai ales ca nici nu eram impreuna cu baiatul respectiv. Dar dupa am avut multe saruturi frumoase si pline de pasiune cu actualul prieten. Sper sa ai parte si tu de multe saruturi fine si pasionale. Bafta!:*:*