| anonim_4396 a întrebat:

Intrebari pentru baieti! happy1.V-ar placea daca ar fi femeia virgina in noaptea nuntii?laughing)
2. Daca ati avea o prietena si v-ati saruta pentru prima data cu ea si dupa ea v-ar spune ca acela a fost primul ei sarut, cum ati reactiona?
Funda laughing)

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da bineinteles ca mi ar plăcea sa fie virgină asta dovedeste loialitate față de partener.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu m as insura cu o femeie inainte sa fac sex.

am cam trecut de mult de varsta in care as mai saruta o fata care nu a mai facut lucru asta... probabil as da in pedofilie daca situatia s ar intampla... dar cum sa reactionez, as mai saruta o odata

| RAY a răspuns:

1,nunta cui?
2, ca e o tarfa ipocrita

| corbulalbrosu a răspuns:

Cele 2 intrebari se refera la 2 actiuni care in mod normal se produc la distante foarte mai de timp intre ele, deci nu se poate da un singur raspuns corect care sa includa ambele intrebari. Doar o anumita categorie de oameni mai considera in acest moment ca ar reprezenta o virtute ca fata sa fie virgina in noaptea nuntii. Deci si parerile vor fi impartite, fiindca in nici un caz acel sex nu va produce placere si satisfactie care sa merite sa fie tinut minte. Iar daca prietena se va saruta pentru prima data tot in "pragul" nuntii ma abtin de la orice comentariu. rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns:

1. Si daca vreau sa ma casatoresc mai tarziu ce fac?

2. As fi mirat, poate fericit.