| annonim_7360 a întrebat:

Aseara am facut petting (chiar si cu 3 degete)cu iubitul si nu mi-a curs sange. eram virgina si el stia acest lucru, insa acum crede ca l-am mintit si ca nu eram virgina. ce as putea sa fac sa-i dovedesc ca nu am mai fost cu nici un alt barbat?! crdeti ca la primul contact sexual se va rupe himenul?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce Doamne iartă-mă trebuie să-i arăți când el la 22 de ani te încearcă cu trei degete?
Nu a curs sânge că nu este o membrană vascularizată sau nu este chiar deloc așa cum ți-a scris și @Brigaela.
Câte pretenții are un bărbat la 22 de ani! Și tu ce pretenții ai de la el? Femeia este egală cu bărbatul. Coboară cu picioarele pe pământ și nu te mai duce precum "vaca în lucernă". La 17 ani ai tăi termină o școală, fii om în societate și apoi bărbații!
Cât privește persoana lui, îmi lasă un gust amar. Nimic nu știe privind viața sexuală.
Pa, pa.

| PrecioussGirl a răspuns:

Pei ca sa ii dovedesti trebuie sa faci sex cu el.
da ar putea sa se rupa.

| BloomBut a răspuns:

Nu neaparat trebuie sa-ti curga sange.Nici mie nu mi-a curs, si acelasi lucru mi-a reprosat si prietenul meu...(Cunosc multe fete care nu au sangerat)winking Asa ca e mai bine sa se informeze laughing.si pana la urma poate tu o sa sangerezi cand o s-o faci cu el.happy