| amalia_4709 a întrebat:

Aseara am fost la disco cu niste pr

si acolo era un baiat pe care eu pusesem ochii mai demult.am dansat aman2 ceva timp apoi el s-a pus pa scau zicand ca ii este rau era un scaun inalt apoi cand m-am apropiat de el m-a cuprins cu bratele si am stat acolo ceva timp imbratisati apoi a plecat in seara asta nu ma voi mai duce ca nu am cu cine dar ma voi duce sambata viitoare ce as putea sa fac pentru a ajunge sa fiu cu el? funda va rog. cele mai bune sfaturi. puneti va in situatia mea:-

4 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Imbraca-te frumos si stai mai mult timp in preajma lui.

| RALce a răspuns:

Cand te duci sambata viitoare ai grija sa fii cea mai frumoasa si sa nu il scapi din ochi:*

| catalin2you a răspuns:

Incearca sai acorzi putina atentie apoi prefate ca esti indiferanta cu el, si apoi ai sa vezi cum va incerca orice mod de a intra cu tine intr-o conversatie sau poate te va invita chiar si la un dans.

| Gabytsa_8450 a răspuns:

Pai eu daca as fii fost in locul tau, i-as face ochi dulci ca sa-si dea seama ca il plac.