| Masicika a întrebat:

Cum va spuneam prietenul pe 16.05 a plecat peste hotare si aseara am dat ochii la disco si el era cu o fata.desigur am vb si am fost si lovita

Răspuns Câştigător
| Ale14me a răspuns:

NU MERITA nici macar sa ii intorci privirea faptul ca te-a mintit in felul asta e un lucru foarte josnic, pe deasupra a mai si dat in tine? baietii fac multe lucruri care nu prea ar trebui iertate dar multe fete sunt capabile sa treaca cu vedera, in schimb sa dea in tine... este cel mai las lucru pe care l-ar putea face un baiat si asta nu se iarta indiferent de motive.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Singurul lucru pe care i-l mai poti arata acum,draga mea, este spatele tau, plecand...

| mgtow a răspuns:

Si de ce nu i-ai tras una intre picioare?

| RXN a răspuns:

Deci,sa inteleg ca te-a mintit in legatura cu plecarea lui? Daca asta a facut si te-a mai si lovit pe deasupra, cred ca e evident ce ai de facut. Minciunile si violenta nu au ce cauta intr-o relatie.

| giuly a răspuns:

Minţi!

| Izma a răspuns:

Baietii sunt niste ipocriti draga meabatting eyelashes nu ti-ai dat inca seama de acest lucru?!