| stfalexiagabryiela a întrebat:

Aseară am fost la iubitul meu acasă sa ne uitam la un film și a început sa ma pipăie și sa ma pupe … după a început sa ma dezbrace complet. După s-a dezbrăcat și el, ne-am făcut unul altuia oral si așa a ajuns el peste mine (era al 3-lea contact sexual numai ca nu mai era chiar asa de dureros) … Când eram in tipul acțiunii el a băgat-o aproape pe toată și am scos un sunet mai tare (am avut o durere de nedescris), cam peste un 1-2 min a venit taică-său si a intrat peste noi, fără sa bată la ușă sau ceva …va dați seama cum m-am simțit, el ma călărea și taică-său la usa se uita la noi sad
În acea noapte nu am mai ieșit nici unul din camera laughing
Și acum o sa îmi fie rușine sa ma duc la el …crying

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari! Ai sex oral si vaginal fara protectie, sanse sa iei BTS si sa ramai gravida!
De ce te-ai mai duce in casa omului, dupa ce te-ai facut deja de ras?

| stfalexiagabryiela explică (pentru Violleta2022):

Am folosi protecție!

| Andreiut96 a răspuns (pentru stfalexiagabryiela):

Si sexul oral tot cu protectie?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are rost să îți fie rușine,

| lpavel a răspuns:

Stai calma! De fapt lui trebuie sa-i fie rusine c-a dat buzna peste voi fara sa bata la usa! Asta da dovada de cat de prost e! Totusi trebuia sa incuiati usa inainte... Iar daca aduce in discutie de cele intamplate sa-i spui ca ma-sa nu l-a invatat cei 7 ani de acasa.

| stfalexiagabryiela explică (pentru lpavel):

Nea luat valul și nici nu ne-am așteptat la asta … ca dacă știam închideam usa … pur și simplu am uitat … moorrrrr.crying(

| stfalexiagabryiela explică (pentru stfalexiagabryiela):

E și pentru ca sigur le va zice și părinților mei wtf

| mihai69 a răspuns (pentru stfalexiagabryiela):

Da, că altă treabă crezi că n-are...

| raMLesS a răspuns:

Wow ce nasol laughing) imi pare rau pentru tine.

| Crackman a răspuns:

Da, se mai întâmplă