| stfalexiagabryiela a întrebat:

Buna TPU!
Aseară am fost la iubitul meu acasă să ne uităm la un film. În timp ce ne uitam la film el a început să mă pipăie, și de la asta a ajuns peste mine … ( era al trei-le-a contact sexual și na încă mă mai durea când ma penentra).
Când m-a penentrat puțin mai adâncâ m-a durut mai tare, și am scos un sunet mai tare … după puțin timp a intrat peste noi taică-său și ne-a văzut călărindune sad. În acea seara nu am știut ce vom face de aceea nu am încuiat ușa, numai ne-am trezit dintr-o dată călărindune și taică-său la ușa … mna asta a fost crying
Acuma îmi e și Rușine să mai merg la el … crying

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Asa se întâmplă când va calarti fără sa va asigurați ca nu va vede nimeni. Altădată luați masuri de protecție.

| doctordragoste123 a răspuns:

Buna, in primul rand, nu are trebuie sa iti fie rusine sa mergi la iubitul tau, ci sa iti fie rusine sa mergi la tatal sau. Du-te si vorbeste cu tatal lui si explica i situatia, ca a fost ceva neasteptat si ca sunteti atenti cand porniti contacturi sexuale. Spor la dragoste si o zi de 14 februarie fericita

| stfalexiagabryiela explică (pentru doctordragoste123):

Nu mai pot vorbi cu tatăl luii … mor de Rușine … nu știu cum o sa mai pot da ochii cu el, mai ales ca e și prieten foarte bun cu tatăl meu și sigur o săi zică …crying

| doctordragoste123 a răspuns (pentru stfalexiagabryiela):

O sa induri rusinea o data dar va fi mai bine asa. Decat sa nu vorbesti cu el mai bine induri aceasta rusine.

| utilizatorsexy a răspuns:

Tu ar trebui sa te mai si trezesti nu sa visezi continuu si sa termini cu trollu’ asta