| C0rina30 a întrebat:

Bună, tuturor. Aseară am fost într-un club cu două prietene iar acolo am întâlnit o femeie în vârstă de 35 de ani, foarte frumoasă și atrăgătoare, care mi-a oferit ceva de băut și cu care am început să am un dialog. La un moment dat, între noi două s-a instalat o atracție covârșitoare și după două sticle de vin roșu am început să mă excit foarte tare, moment în care, nu știu ce m-a apucat dar am simțit nevoia să o sărut, după care, ea a început să mă atingă în diferite zone și mi-a spus că mergem la ea acasă. Am fost de acord și am mers cu ea, la ea acasă, unde ne-am sărutat aproape o oră încontinuu și ne-am făcut sex oral reciproc. Am adormit amândouă pe canapea iar când ne-am trezit dimineață, soțul ei, care se întorcea de la serviciu, ne-a surprins și a avut o reacție cam urâtă și m-a luat de mână și m-a dat afară, fiind goală, iar hainele mi le-a trântit în fața ușii. M-am îmbrăcat foarte repede, dar am fost nevoită să sun la ușă deoarece îmi uitasem telefonul în apartament. Când mi-a deschis, m-a întrebat ce vreau și i-am spus să-mi aducă telefonul, la care, m-a luat de mână și m-a tras înapoi în locuință și mi-a spus că avem de discutat toți 3, adică eu, femeia cu care mi-am făcut de cap și cu el. M-am așezat pe canapea, lângă femeia aceea și el s-a așezat în fața noastră, complet dezbrăcat. Deja începuse să-mi fie teamă. Ne privea pe amândouă și dintr-o dată, ne-a spus să ne dezbrăcăm deoarece vrea să vadă și el cum e să asiști când două lesbiene se iubesc, amenințându-ne pe amândouă că ne bate dacă nu facem asta. Am acceptat și am început să ne sărutăm, după care, a zis că vrea să mă vadă cum îi fac oral soției lui apoi, în timp ce eu îi făceam oral soției lui, el a venit la spatele meu și m-a penetrat. Pe moment mi s-a părut ciudat, dar începuse să-mi placă și aveam o senzație pe care nu v-o pot descrie, o senzație plăcută dar ciudată în același timp pentru că a fost primul threesome din viața mea. Toată *acțiunea* asta a durat 15 minute, după care, mi-a zis să mă duc să fac un duș și apoi să plec și să nu o mai caut niciodată pe soția lui. Am ajuns acasă și m-am culcat deoarece eram mahmură și mă simțeam foarte extenuată, după câte am tras. Am stat toată ziua cu gândul la ceea ce-am făcut și pe o parte mă simt oarecum bine și ușurată pentru că voiam asta de mult, dar mi-a fost rușine să-i spun soțului meu. Dar pe cealaltă parte, mă simt puțin prost știind că mi-am înșelat soțul, dar nu pentru că l-am înșelat cu acea femeie, ci pentru că soțul femeii respective a făcut sex cu mine. În prezent, soțul meu este plecat într-o altă zonă din România, la serviciu și mă gândesc că dacă i-aș spune ce am făcut, ar fi mai bine? Voi, fetelor, ce ați face în locul meu? Țin să menționez că și el m-a înșelat cu mai multe femei până acum și am vrut să fac asta mai mult din răzbunare, dar planul meu era să o fac doar cu o femeie, nu și cu un bărbat și de aceea mă tem să nu reacționeze urât. Ce ați face în locul meu? Ați păstra secretul asta sau i-ați spune? sad

7 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Era mai simplu să spui că ţi-ai înşelat soţul, prea ai detaliat. Nu-i spune, până la urmă ţi-ai satisfăcut o fantezie, ai grijă de acum încolo ce faci

| SG1995 a răspuns:

Pornind de la premisa ca spui adevarul, ti-as sugera sa zici doar de femeie.

| alina2k18 a răspuns:

Marfa FANTEZIA desi pe ici colo e cam rece asa, trebuie sa fi un pic mai explicita si sa adaugi mai multe amanunte astfel incat cititorul sa simta ca e acolowinking ma refer strict din actiunewinking sa descrii mai bine ce simtiwinking
PS: '' amenințându-ne pe amândouă că ne bate dacă nu facem asta. ''
Parca il si vad p-ala in pl goala : fah, va sparg daca nu va lingeti laughing
Eventual sa fie un pitic din ala cu burta si pl micalaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum ai inceput cu povesti de genul. Plictiseala asta ce face din om.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun lucru care il poti face e sã o chemi pe sotia ãluia la tine, sa fiti chit cã dacã ii spui cã ai facut-o cu altul, nu ii o sã-i convinã la sotul tãu.
Sau spune dupa cel mai bine, nu inainte
PS: Ai grija ca sotul tãu sa-i o rupã pe femeia aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.eh
ce rost are să spui, asta e, s-a întâmplat, te bucuri, treci mai departe
până la urmă și el a făcut asta deci consideră ''chit''

| Quassaar a răspuns:

Cred că tu ești cea(cel) care a scris și poveste cu tipa de și-o trăgea in parcare cu șoferul și prietenul lui. Hehe..numai din astea cu cate trei. Până la urmă sper să-ți îndeplinești fantezia...