| Sara2 a întrebat:

Aseara am vb pe mess cu un fost prieten care l-am parasit eu la inceputul lui septembrie, pur si simplu nu mai simteam nimic pentru el, si el drept razbunare m-a lasat noaptea singura intr-un oras necunoscut pentru mine, aseara a intrat pe mine pe mess si m-a jignit f tare, a zis ca ii e mila de mine, l-am intrebat de ce mila? a zis ca nu imi spune ca nu voi intelege niciodata si ca se bucura ca ne-am despartit, si i-am dat ignore, m-am simtit teribil de jignita, cum pot trece peste? oare ce a vrut sa zica?

4 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

"oare ce a vrut sa zica?" : Pai noi nu prea avem de unde sa stim ce a fost intre voi pisica si ce ati facut voi atat timp cat ati fost impreuna, ce pot sa iti spun este sa te gandesti putin la relatia voastra care ati avut'o in trecut si vezi daca ti se pare pe undeva ceva ciudat, nu am idee. probabil a filmat in timp ce ati facut, habar nu am, ori e el cam dus si incearca sa te jigneasca care vad ca a dat roade, dal incolo nu te mai gandii ca nu merita.
bafta

| Alecsaandrra a răspuns:

Deci. 1. tine la tine altfel nu se mai razbuna
2. mila thinking cred ca mai are in gand alt plan diabolic straight face ai grija!
3. ti-a zis ca se bucura ca v-ati desp deoarece i`ai dat tu papucii si nu i`a convenit oh go on
4. nu trebuie st simti aiurea oh go on pur si simplu fii indiferenta ca si cum nimic nu s`a intamplt
fundita?:*

| FïяŠtℓovε a răspuns:

Ii e mila da tine:-?

eu ma gandesc ca da. a fost orgoliu si a vb ironic:(

a batut apropouri cum ca ii e mila de tine poate ca arati nu stiu cum dar cu ironie:-j sau ca il iubesti si isi bate joc de tine sau multe altele...

nu merita!

e un las pentru ca nu stie sa pretuiasca

nu te lasa batuta treci mai departe;)

vei gasi unul mult mai bun mult mai intelegator vei vedea

promit;;)

http://www.youtube.com/watch?v=yc-fIY1cGjE

TRECI PESTE!

fundita?:D:">:*:*

success:*:*>:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vroia sa demonstreze ca e un magar nesimtit... nu te mai gandi la asta big grin