| angel199 a întrebat:

am citit parerile voastre si am procedat asa cum ati spus, ia-m dat o sansa, dar insa regret; Avem deja o luna de cind sintem impreuna insa eu nu sunt multumita cu aceasta, mi se pare ca el ma minte am plecat pe 2 zile in alt oras, si l-am lasat pe el si apoi cind am venit am simtit ca s-a schimbat tare mult, numai atrage atentie la mine cum facea inainte, nu stiu ce e cu el, foarte multe fete il cunosc pe el, si cind mergem la plimbare se saluta cu ele, dar mie asta nu-mi konvine, el zice ca sintem impreuna si sa nu atrag atentia la acelea cu care se saluta el, dar eu nu pot.Nu stiu de ce dar imi mi-e frica ca sa nu se termine relatia noastra. El mi-a propus relatii intime dar eu nu am acceptat, am spus ca nu e timpul si el a zis ca va astepta, dar nu cred ca va astepta mult timp.Eri a fost ANUL NOU, am hotarit ca sa-l petrecem impreuna, si el a venit la mine acasa, am petrekut impreuna cu familia mea.Am stat toata noaptea si ne-am distrat, sarutari imbratisari, apoi azi dimineata pe la 10 el a plecat, ne-am despartit ca niste cunoscuti, fara sarut/inbratisare, cand a ajuns acasa la el a intrat pe skype, am vorbit pe skype, m-a intrebat daca nu mii somn, eu am spus ca nu, dar el a spus ca ii e somn, si apoi nu am mai vorbit, stateam amindoi in skype dar el nu vorbea cu mine, apoi au trecut aproape o ora si brusk el a iesit din skype, fara sa-mi zica ceva, aceasta a fost pe la ora11 si ceva, eu insa am vazut ca nu e in skype si am iesit si eu, ca nu ma simteam bine si am hotarit sa ma odihnesk putin, m-am trezit pe la 14, am intrat in skype dar el nu este. Acum e ora 17 nu stiu ce e cu el unde se afla, ce face, nici macar nu da un semn, nu stiu ce sa fac, nu am atita putere ca sa nu ma gandesc la el, el e in mintea mintea mea mereu... tin foarte mult la el. dar tin in taina, v-as ruga sa ma ajutati cum sa procedes mai departe.am nevoie de sfatul vostru.va rog mult ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Inoue a răspuns:

Bună! Este intadevăr cam ciudat. Un om normal nu cred că ar putea dormi de la ora 11 pana la ora 17:30.Situatia ta nu este foarte clară, deci nu te panica nu interpreta incă nimic.Asteaptă pana te v-a contacta el, să vezi ce s-a intamplat.Deocamdată tu trebuie doar să astepti, nimic mai mult! Lucrurile nu sunt clare, de aceea nu pot să trag concluzia finală. Doar asteaptă!
La Multi Ani!:*:*

| BubuuLinna a răspuns:

Vai. imi pare foarte rau.pentru tine stiu cum e.sad iti dau un sfat suna'l... iar daca raspunde ii spui ca.de ce nu ai dat un semn de viata si afla unde e iar daca te minte ar fi bine intr'o buna zi sa'l urmaresti chiar sa vezi unde se duce ce face si cu cine e, ...si daca afli ca te insala.sadsad nu mai ai ce sa faci. doar atunci inseamna ca nu te mai place. imi pare ff rau pentru tine crying dar daca nu te insala poti sa'l intrebi de ce se poarta asa ceva poate. avea o veste proasta. stiu eu.sad! sper ca ti-am fost de folos sad sa ma mai anunti ce vesti mai ai! love struck funda?> :*:*:*