| DAWEFFBSETH a întrebat:

Aseara am visat ca fostul meu coleg mi-a zis ca ma iubeste ce inseamna? Si in timpul scoli cel mai bun prieten mi-a zis ca ma place acel baiat

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Pai asta este, cineva ti-a spus ca acel baiat te iubeste, aceasta informatie a intrat in memoria ta, si astfel ai visat!

| neutrino a răspuns:

Asta a fost in timpul scolii, baiatul nu avea ce face. Acum e vacanta, s-au schimbat gusturile...

| Danysan a răspuns:

Visele se pot adeveri dar trebuie sa mai contribui si tu cu ceva -nu asa mura in gura.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Totul se intampla in subconstientul nostru. Nu inseamna nimic. Te-ai gandit tu la el!

| trance04 a răspuns:

Ti-au murit laudatorii? vino si tu cu intrebari serioase happy

| Devanna a răspuns:

Subconștientul ți-a adus aminte de acel lucru. Atât.

| alex5001x a răspuns:

Pai visele sunt un fel de imagini ale subconstientului, deci e posibil sa il placi si tu pe acel coleg, iar daca si el te place eu consider ca e super bine!