| Maya_8602 a întrebat:

aseara am avut un vis ff ciudat, l-am visat pe fostul meu prieten ca vb cu el pe mess, si imi spunea ca ii place de o fata si eu i-am zis sa nu mai imi zica ca totusi am fost fosta lui prietena, ce inseamna visul asta?
Funda si voturi! Fara raspunsuri jignitoare

Răspuns Câştigător
| Acaikus a răspuns:

Pai din cate stiu eu daca spui ca iai spus sa nu-ti mai spuna d fata aceea inseamna ca undeva in sufletul tau ink il mai iubesti catusi d putin acum nu ca trebuie neaparat dar poate ar trebui sa te impaci cu el daca nu v-ati despartit dintr-un motiv prea intemeiatwinking

1 răspuns:
| Aymris a răspuns:

Ce poate sa insemne happy Visele sunt emanate de subconstient xD. nimic nu e intamplator... Chestia este ca tie inca iti pasa de el de aici pleaca totul... daca vrei sa avem o discutie pe tema viselor si sa afli mai multe cauta'ma happy