| Debbiee a întrebat:

Heii tpuuu`. Aseara am visat`. Ca eram intr-un parculet`. big grin cu un baiat si 2 colege`. Si acel baiat pe nume Gaby`. Se tot uita la mine`. si la fundul meu`. Si fostul prieten [pe care inca il mai iubesc`.;-j ] apare dintr`o data. si se ia de Gaby ca de ce se uita asa la mine.si nu stiu ce`straight face. si dupa aia.il aud pe el [fostul prieten`.] spunand " da ma`. mi-am dat seama ca incep sa o iubesc din nou`"straight face Ce inseamna astaaa`?straight face Dauu fuunddaaaaa`straight face; D.

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Vei avea parte de o iubire pierduta, care se va reintoarece la tine, dadu-si seama, ca inca tine la tine, si ca nu poate traii atat de mult departe de tine, asa ca tinete bine happy funda?:X

6 răspunsuri:
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Că ai visat day dreaming.

| TheUnikBiby a răspuns:

Mi-am consultat dictionarul de vise si am gasit ceva:

"Prietenul/prietena tau/ta marturiseste in vis ca te place" -> a descoperit sensul vietii, sentimentul absolutului, evolutie spirituala, necesitatea de se echilibra. Poate fi un semn ca se va intoarce la tine sau va pastra aceasta taina ca inca te place sau tine mult la tine.

Sper ca ti-am fost de ajutor!
happybig grin

| blondissima a răspuns:

Se spune ca visele sunt realizari imaginare ale dorintelor subconstientului. Asta ar insemna ca il vrei inapoi pe fostul prieten, sau ca ai vrea ca el sa-si dea seama de ceea ce a pierdut. Nu ma pricep mai bine de atat.

| Debbiee explică:

@Ray`: Eu nu sunt impreuna cu acel baiat Gaby`. Suntem doar prieteni`; D Nimic mai mult`blushing Scuza`ti ca am uitat sa specific`. straight face

| ray_1368 a răspuns:

Pai nu stiu daca inseamna ceva da ai visat asta posibil pentru ca ai pus in balanta fostul si pe celalalt baiat...sau cel putin te'ai gandit la ei in ultimul timp

| dianasmile a răspuns:

Poate` ca e gelos`hee hee.