| kindred78 a întrebat:

Aseară eu și prietenul meu am încercat să facem sex (fiind prima data pentru mine). Nu am reușit din cauza că sunt prea strâmtă.
S-a jucat puțin cu penisul pe labiile mele și pe lângă vagin, încerca să mă penetreze, țin sa menționez că nu și-a dat drumul. Întrebarea mea este dacă e vreo șansa sa rămân însărcinată

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care barbatul este capabil sa-si controleze starea de excitatie si reuseste sa NU ""isi dea drumul"", se subintelege ca intr-o astfel de situatie formarea unei sarcini devine cu totul IMPOSIBILA chiar si daca in acel moment femeia/partenera de sex este in perioada fertila a ciclului. Sarcina poate sa ia nastere numai daca exista ambele ''ingrediente'' strict necesare : 1 OVUL si 1 SPERMATOZOID si sa fie indeplinita si a 2-a conditie absolut OBLIGATORIE ca intalnirea lor sa aiba loc intr-un moment foarte bine stabilit. Multa sanatate!

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

La 21 de ani sa faca asa ceva, in loc sa te mangaie, sarute si dezmierde jos cu degetele sau oral?!
Chiar daca nu si-a dat drumul, avea sigur lichid preejaculator pe gland. deci o sansa la un milion.
Ai mare atentie pe viitor cu el. cred ca te asteapta bacul si tu ai asa un partener ciudat, ignorant sau si inconstient?!

| mihai69 a răspuns:

Vestea bună e de fapt două:
- nu poți să fii gravidă doar din atât;
- nici virgină nu mai ești.
winking

| mihai69 a răspuns:

Nu mai ești virgină, dar nici gravidă.

| Andreeush a răspuns:

Nu sunt șanse.

| minrest a răspuns:

NU sunt riscuri de sarcina. Inafara de faptul ca esti stramta, sa nu uitam ca e si un himen de depasit, care adesea opune o rezistenta simbolica, dar cateodata mannages to put up a fight.

| Donsavas a răspuns:

Nu,nu sunt sanse.

| Plato a răspuns:

Mici șanse, dar nu total imposibil.
Ce varsta aveti?

| kindred78 explică (pentru Plato):

El are 21 iar eu 18

| Gofigi a răspuns:

Depinde de câți ani aveți