| xFaith a întrebat:

Aseara iubitul meu facea asa niste glume cu o amica oh go on` bine ca si aia facea glume cu iubitul meu straight face . M`am simtit ciudat thinking Adica credeti ca e normal ca el sa mai faca glume cu altele?
Fetelor .voi ce ati face/ cum v-ati simti ?

Răspuns Câştigător
| CiprianTPU a răspuns:

Nu este absolut deloc normal! Spune-i pur si simplu ca te deranjeaza atitudinea lui si ca ar fi bine sa inceteze. Nu are de ce sa se supare, iar daca se supara, intreaba-l, daca eu as face genul ala de glume cu niste prieteni de-ai tai, ti-ar conveni? Odata ce este intr-o relatie cu tine ar face bine sa te respecte si sa lase mitocaniile deoparte! Asta e lipsa de respect pentru partenera. Punct!

7 răspunsuri:
| edy132 a răspuns:

Baietii voi ce parere aveti?
Hai ca zic eu primul.
Bai limbaj de mes, te astepti sa fie numai al tau? Lasa baiatul sa respire daca stai mereu pe capul lui o sa se plictiseasca de tine.
Fa si tu cu un baiat ce a facut si el cu fata aia ca sa fiti chit, sa vezi dupa aia ce catelus cuminte o sa fie.
Mai pune si un decolteu calumea sa stie ce pierde.

| Eternitas a răspuns:

Bună!
Depinde şi ce glumă a folosit. Dacă se dădea la ea şi iubitul meu spunea că a fost o glumă, eu m-aş simţi prost şi m-aş supăra. Nu aş accepta! Îi permit să facă glume cu altele dar să nu întreacă măsura happy.

| NinaSimone a răspuns:

Ce fel de glume? Cu tenta sexuala sau cum?

| nastydream10 a răspuns:

Cum si-a permis sa faca glume cu o fata in afara de tine.E clar nu te mai place big grin

| вliSs a răspuns:

Daca esti genu de fata super geloasa e normal sa te simti naspa si sa nu-ti convina

| вliSs a răspuns:

Daca esti genu super geloasa e normal sa te simti naspa si sa nu-ti convina

| MadaMadyCriss a răspuns:

Poi eu nu as accepta asa ceva...i`as spune ca nu-mi convine asta!