| xFaith a întrebat:

Buna!
Credeti ca este normal, dupa ce s-a despartit iubitul meu de mine ( dupa o relatie de 1 an jumate ) este normal sa ies si cu alti baieti, sa incep sa cunosc si alte persoane?
Mie una, mi se pare ciudat, in sensul ca eu am devenit amica, cu totii baietii big grin.
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| LikeGreen a răspuns:

Eu cred ca este normal deoarece trebuie sa iti incepi o viata noua cu toate ca iti este greu acum dar totul merge inainte eu zic sa cauti pe altcineva dar de data asta sa gasesti persoana potrivita. Bafta!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar fi cazul sa cunosti si alte persoane

| DownTheStairs a răspuns:

Nu-ti fa griji eu cred ca e normal uita-l daca s-a despartit de tine inseamna ca ai fost prea buna pentru el du-te mai departelaughingsigur vei gasi pe cineva mai bunhappy Te pup:*