| Spinoasa a întrebat:

Aseara iubitul meu mi-a rupt ochelarii de vedere.si mama o sa faca o super criza daca afla ca el mi-a rupt, si i-am lipit amandoi cu picaturalaughing, am uitat sa mentionez ca nu au fost rupti intentionat. I-am lipit, dar stau super strambibig grin si m-am gandit ca daca tot ai mei sunt in oras sa le spuna ca in timpul cat au fost ei plecati i-am rupt eu si i-am lipit si sa ma duc sa ii repar, stit daca pot si sudati, facuti ceva sau trebuie sa-mi iau rama noua.Please am nevoie repede de sfaturi.big grin

7 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sărut mînuțele nu te m ai chinuii să îi lipești, du-te la un centru de reparat ochelari, și poate pot ăia să ți repare, sau dacă nu spune-le părinților tăi că te ai săturat de rama aia și vrei ceva m ai frumos, ești fată și fetele se satură repede de aceiași nuanță. Nu merită banii pe care îi poți da la reparat, deoarece tot o să se vadă că au fost rupți, și lipiți, iar acum la magazinele de optică cei de acolo au reduceri la rame, și au rame frumoase, ușoare, tinerești. Dai un ban dar știi că face.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Trebuie alta rama, dar oricum mergi sa vezi daca pot fi facuti, dar nu prea credthinking

| candygirl a răspuns:

Ai putea sa ii spui mamei tale ca i-ai rupt tu din greseala. si nu stiu daca pot fi reparati...eu zic ca mai bine schimbi rama big grin

| Rustin a răspuns:

Lol la ce i-ai dat stupid ampulea la ala?

| HISTORY_5103 a răspuns:

=]] NU meriti un raspuns.Imi pare rau, da-mi stupid.

| Marius21George a răspuns:

Eu cred ca esti super stupid... laughing

| GandaceLuL a răspuns:

Buna! eu zic sa le spui pentru. ca nu pot fi sudati sau daca pot o sa arate foarte urat si isi vor da seama ai tai si mai bine recunosti, te iarta si iti i-au alti ochelari, rama depinde de ce trebuie. sper ca te-am ajutat. pls funda