| 1Q a întrebat:

Mi s-au stricat ochelarii de soare, s-a desprins bratul de la rama (ala care sta pe urechi, nu situ exact cum se cheama) nu s-a rupt nimic doar e desprins, ce as putea sa fac fiindca model ca astia nu mai gasesc, cum sa ii repar sau unde sa ii duc sa ii repare in Bucuresti?

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Încearcă la o optica. Probleme de acest fel se pot întâmpla și la ochelarii de vedere. Dacă nu vor putea rezolva problema, măcar te pot sfătui mai departe.