| Dianadydyy a întrebat:

Aseara l-am visat pe fostul prieten ca vorbeam cu el la telefon si vorbeam cu el despre relatia noastra si ii ceream unele nelamuriri. Lui ii parea rau ca nu mai suntem impreuna si dupa i-am inchis telefonul,si in timpul asta vedeam si imaginea lui in vis. Precizez ca mi-am schimbat numarul de telefon ca poate cu timpul o sa ma caute si eu nu mai vreau, daca are vreo importanta. ce semnificatie are visul meu? astept cat mai multe pareri, multumesc!

3 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Inseamna ca afara ploua...
E doar o reflexie a frustrarilor tale adunate in subconstient, nimic mai mult

| NiKoLeT a răspuns:

Visezi ceva de genul cind te gindesti la subiectul dat, si in sinea ta iti pare rau ca nu mai esti cu el, astepti ca el sa te caute, asta este doar o fantezie, la fiecare om asta se intimpla.Inca il iubesti si iti doresti ca el tot sa simta asta, adica sa te iubeasca si sa te cautehappy iata cam ce inseamna visul tau. happyhappyhappyhappyhappyhappyhappy Intodeauna cind te gindesti la ceva indelungat, sau ai un soc, asa sa-i spun, sau esti stresata, visezi ceva in legatura cu subiectul din realitatehappy

| yuuPPy a răspuns:

Nu are nicio semnificatie... laughing calmeaza-te