| Anonim5647 a întrebat:

Am avut un vis foarte dubios aseara,cum ca iubita mea facea sex cu un tip pe o banca,eu in timpul ala vorbeam cu ea pe video in timp ce facea asta,deci visul incepuse asa, iubita mea trebuia sa se vada cu un baiat ca sa-i dea un windows, acel baiat mai venise cu un prieten de.al lui cu care a inceput sa faca sex...Chiar daca nu eram acolo eu vedeam stiti cum sunt visele, cand am ajuns eu acolo avea pe piciorul stanga sperma, apoi m.am uitat in pasarica ei si avea si acolo,apoi spune ea (poate am ramas insarcinata,razand)eu incep sa plang si fug,plangeam incontinuu, dupa vorbeam prin mesaje si am intrebat.o de ce a facut.o, si a spus ca si.ai dorit.o amandoi,in acel moment am izbucnit si mai tare in plans, mergeam pe o strada plangand si ceream o tigare la lume, pana la urma au venit 3 baietii sa ma intrebe ce am si nu stiu ce,in tot timpul asta nu ma puteam despartii de ea,dar plangeam rau, si tin minte ca s-a suparat ea pe mine pentru ca am luat foc

Cine imi poate spune semnificatia acestui vis dau funda, tin sa mentionez ca in niciun vis n.am mai simtit sentimentele asa...si mai ales dupa ce m.am trezit sa plang si chestii...m.a afectat si inca ma afecteazacrying(

Răspuns Câştigător
| HumanAlpha90 a răspuns:

Din punctul meu de vedere visele au o alta semnificatie decat ce se gaseste cel mai des pe net, visele sunt reflectate din frici, ura, ganduri, nostalgii, fericiri etc.
Exemplu: Daca visezi ca iti moare cineva drag, nu este o premonitie, ci doar tie frica de a nu pierde acea persoana draga.
In situatia ta, cred ca tie iti este frica sa nu te insele prietena ta.
S-ar putea sa fii o persoana mai geloasa si nu ii dai destula atentie prietenei tale.

| Anonim5647 explică (pentru HumanAlpha90):

Chiar de la un timp am tot inceput sa-i spun subtil ca.mi e fidela, sa-i reamintesc iar si iar, asta e practic teama mea cea mai mare, de a nu ma insela

| HumanAlpha90 a răspuns (pentru Anonim5647):

Sfatul meu e sa stai linistit, sa nu te mai gandesti la visul ala pentru ca s-ar putea sa o dai in paranoia si o sa iti strici relatia. Aratai mai mult ca o iubesti si o sa fie bine.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și chiar o să aveți un nepoțel?!?

| radu877 a răspuns:

Semnificatia e ca te uiti prea mult la filme porno.happy

| Boss491 a răspuns:

E doar un vis si ATAT. Nu ai de ce sa fii afectat.