| Katherineeeeeeee a întrebat:

Aseara pe mess am facut un pariu cu un baiat (fostul meu prieten) si a zis ca daca pierd trebuie sa il sarut, si din nefericire am pierdut straight face iar el ma invitat la el acasa... ce ar trebui sa fac avand in vedere ca si mie imi place de el si lui de mine?
funda

9 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Sa te intalnesti cu el, dar nu la el acasa. In oras, in parc. Cred eu ca din moment ce te-a invitat la el acasa nu vrea doar un sarut si gata. Vrea si altceva, daca intelegi la ce ma refer.
Acuma depinde de varsta ta, de ce a fost intre voi pana acum. Dar eu una m-as intalni cu el in parc, la o terasa dar nu la el acasa big grin

| harciog a răspuns:

Pai poti sa-i spui ca ai promis ca il saruti nu ca ti-o tragi cu el si a-l saruta o poti face si pe strada.

| mona a răspuns:

Fa ce vrei sa faci[ dar cu cap], va placeti reciproc, cuplati-va!

| MissxD a răspuns:

Du-te la el acasa, insa e posibil sa se lase cu sex - asta daca sunteti doar voi 2. Ai mare grija. Accepta daca esti pregatita, daca nu, roaga-l sa va vedeti in alta parte.
Iar sex-ul asta ar putea fi doar o aventura de-o noapte.
Nu stiu ce varsta ai, asa ca vezi ce faci! Fa tot ce se poate pentru binele tau. Bafta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce mai pui întrebarea asta?
Dacă vă placeţi reciproc, ce mai aştepţi?

Vorba aia ''Ascultă-ţi inima'' şi cu siguranţă nu vei regreta.

| teo6dia4c99 a răspuns:

Pai daca si lui ii mai place de tine, cerei intai sa va plimbati printr-un parc sau ceva pentru a vorbi mai intai si apoi, daca e ok totul cu el poti merge la el acasa sa contiuati "discutia", daca nu, sarutal in fuga si pleaca acasa dupa plimbarea din parc. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| GabehAle a răspuns:

Intreba-l daca nu vrea mai degraba sa iesiti la un suc, daca tot va iubiti inca...

| Luca74744 a răspuns:

Vrea sa faca sex cu tine, sau daca tu nu vrei sa faci sex cu el cred ca vrea sa te violeze.
Funda?

| bytzu007 a răspuns:

Cel mai bine e, sa faci sex deoarece te-a invitat la el acasa ok?