| anonim_4396 a întrebat:

Asta e pentru voi,fetelor. Cea mai buna prietena a mea,cam acum o luna a ramas singura cu iubitul ei acasa. Ea este inca virgina. Iubitul ei a purtat prezervativ de la durex si s-a masturbat in zona labiilor,insa neavand loc actul sexual. El a ejaculat in prezervativ. Repet,actul sexual nu a avut loc,ea inca este virgina. Ciclul mestrual i-a venit fara nici o intarziere si,am uitat sa mentionez faptul ca asta s-a intamplac cand tipa nu era in perioada "de foc". Cum spuneam,nu i-a aparut nici o simptoma cum ca ar fi ramas insarcinata,sanii nu s-au marit,nu au devenit sesnibili numai ca are niste probleme cu stomacul,insa le are din-nainte ca ei sa ramana singuri. O doare burta uneori si unul dintre ovare, fapt ce o face sa se panicheze si sa creada ca a ramas. Eu as zice ca e vorba de o anexita. Voi ce parere aveti?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistita ca nu ai patit nimic... mergi la un control la medic daca ai dureri.

| lpavel a răspuns:

Insarcinata nu a ramas in nici un caz, deci asta e sigur suta la suta problema ei este de la altceva...

| Oana92 a răspuns:

E imposibil sa fie insarcinata. Pentru Dumnezeu, dar mai folositi capul ala si pentru altceva nu doar ca sa nu va ploua in gat!

| LoriLoL a răspuns:

De ce nu spui ca e povestea ta? ti-e rusine?

| AlessinoDeeJay a răspuns (pentru LoriLoL):

Ahh..stai chill! Nu mi-era rusine sa spun ca ar fi fost a mea, din moment ce nu ma cunosti. NU, nu e povestea mea! Ideaa e ca iubitul ei strange bani de avort..si,da,suna prostesc, dar si el crede asta. Si m-am gandit sa arunc povestea asta pe aici.

| LoriLoL a răspuns (pentru AlessinoDeeJay):

Ok..si cui sa-i faca avort? doamne feri ce copii

| piticelm a răspuns:

rolling on the floor..mda,mai bine spune-i sa citeasca o carte sau sa se informeze.De ce tot se ''joaca'', daca habar n-are ce-i cu viata ei? Epic!

| fataciocolata a răspuns:

Nu,nu a ramas, din moment ce zici ca a ejaculat in prezervativ nu are cum.mai degraba este semn ca trebuie sa-i vina menstruatia! Pentru linistea ei spune-i sa-si faca un test de sarcina sau chiar doua dar diferite.
Funda?