| anonim_4396 a întrebat:

Am stat langa iubita mea cand era la ovulatie si m-am umezit ca mi-a curs putin lichid pre-ejaculator din penis pe burta si am sters acel lichid de pe burta cu degetele.
Apoi dupa ce s-a uscat mana am bagat degetele in vaginul iubitei mele.
Oare ramane insarcinata?
In acea seara era la ovulatie.
Poate ramane insarcinata daca am bagat degetele in vaginul iubitei mele?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu curgea apa de ai facut asta? Puteai sa te speli mai intai.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ramana gravida.

| zdrx123 a răspuns:

Oricat te ai sterge sau spala pe maine, spermatozoizii nu se duc asa cu una cu doua, vor ramane in continuare pe degete. In cazul tau, este si mai riscant, deoarece nu te-ai spalat si nici nu te ai sters pe maini. Sansele ca iubita ta sa ramana insarcinata nu sunt imense, dar nici inexistente. Mulra grija data viitoare!