| xFaith a întrebat:

Astazi am fost la coafor cu matusa mea si "ma abordat acolo un frizer. mi-a cerut nr de telef dar nu i l`am dat si mi-a lasat nr lui pe o hartie. si apoi flirta cu mine si spunea ca intr-o zi voi fi cu el. sincer ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate ca pe tine te-a incantat sau amuzat gestul lui,dar omul e neserios! Si magar!
Se foloseste de locul lui de munca sa agate fete si femei,din zece cliente la sase da numarul lui de telefon,una tot o sa-l sune,nu?
Nu fii naiva,eu il repezeam de nu se vedea!
Bine ca nu i-ai mai dat si numarul tau de telefon, asta mai lipsea!
By the way, matusa ta nu vedea ce se-ntampla?

| darrio2007 a răspuns:

I-a placut parul tau.

| Cr1sti13 a răspuns:

I-a placut de tine big grin

| giandralaceaon a răspuns:

Vrea sa te fulalalaughing