| xFaith a întrebat:

Astazi am fost la coafor cu matusa mea si "ma abordat acolo un frizer. mi-a cerut nr de telef dar nu i l`am dat si mi-a lasat nr lui pe o hartie. si apoi flirta cu mine si spunea ca intr-o zi voi fi cu el. sincer ce parere aveti? dau fuunda+vott!

Răspuns Câştigător
| madyunik a răspuns:

Tind sa cred ca face asa si cu alte fete.Ii place sa flirtreze, eu una n-as avea incredere.Are ceva scoala se pare, a gasit cuvintele potrivite.Nu te increde in cuvintele lui.

8 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

N-am nici o parere, ar trebui sa am?!

| Damasc a răspuns:

Partea asta ai vazut-o in tanar si nelinistit?

| RoxXxiIi a răspuns:

Auzi numa comentari aici frate.:O Poate chiar te place tipu.batting eyelashes Gandeste pozitiv. Sunal sa vezi carei treababatting eyelashes Funda?

| gigel68 a răspuns:

Sincer? vrea sa ti-o traga...

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Si ce te lauzi ca se uita un frizer la tine? macar frizerii sa se uite la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti mica, barbatii mai mari nu vor o relatie serioasa ci o avnetura.(daca ma intelegi ce vreau sa spun)
Parerea mea:Nu il mai baga in seama.
De exemplu:
Eram singura intr-o seara in statie si un baiat mai mare (chiar major as zice) m-a intrebat daca e ocupat. Am zis ca nu, iar dupa aia s-a asezat langa mine si m-a intrebat cum ma cheama.Eu, m-am uitat cateva secunde la el si m-am mutat pe alt loc laughing cine stie ce se putea intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea si el sa f.ta ceva.cum vrei sa o faca? sa il tragi tu de maneca? te-a crezut mai slabuta asa de inger, adica o victima usoara.esti?

| Trolololololol a răspuns:

@luk194 Eu cred ca in batran si nelinistit.