| xFaith a întrebat:

Hey TPU happy Astazi am fost la coafor cu matusa mea si "ma abordat acolo un frizer. mi-a cerut nr de telef dar nu i l`am dat si mi-a lasat nr lui pe o hartie. si apoi flirta cu mine si spunea ca intr-o zi voi fi cu el. sincer ce parere aveti? dau fuunda >big grin

1 răspuns:
| L6B a răspuns:

Baiatul a exagerat putin, pentru ca daca nu o sal suni cu el nu vei fi precizhappy, dar daca tzia placut baiatul atunci iti ramine doar decit sal suni!