| Îngheţatăăă a întrebat:

Astazi am fost la cofetarie cu o fata de 15 ani, eu am 14. Ea e lesbi.Eu m.am dus pana la toaleta si ea m. a urmarit, eu nu am stiut, cand am iesit vroiam sa zic: "Da, sunt gata, puteti intra." si ea inainte sa deschid gura m. a sarutat! Eu nu`s less:-s. apoi ea a inceput sa planga si a fugit, ce credeti ca a patit?

Răspuns Câştigător
| anka89 a răspuns:

Pote s-a gandit ca tu esti lesbi si s-a rusinat, a iesit cu tine doar pentru asta.Eu un anul am nimic impotriva alegerilor pe care si le face fiecare si nu suntem in masura sa ii judecam, dar daca pe tine te-a deranjat mai bine nu mai da immportanta de ce a fugit

2 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Inteleg ca aveti fantezii, dar nu e nevoie sa le si expuneti, sincer.Nu intereseaza pe nimeni.

| Twatwaffle a răspuns:

Dc nu e si Bann sau Kick la optiuni?