| Denis43 a întrebat:

Astazi am inceput sa cred ca prietena mea si-a cam pierdut interesul fata de mine, ce sa fac ca sa îi recastig interesul?

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Ori ai inceput ori carezi.
Care din doua,sunt diferente!
Daca e chiar asa,e foarte simplu.
Nu faci nimic si tratezi totul cu indiferenta.
Daca te chinui sa-i recastigi interesul o vei indeparta si mai mult.
Din greseli se invata,mai bine te-ai gandi unde si ce ai gresit de s-a ajuns aici.
Poate pe viitor eviti unele greseli!
O greseala pe care o fac majoritatea e ca stau prea mult in jurul unei femei si sunt si gelosi si chiar posesivi uneori.
Faza e ca sunt putini in ziua de azi care stiu sa vorbeasca cu o fata si mai ales sa se comporte cu ea.
Dar e bine, nu mai e mare concurenta pentru unii.
Repet, nu insista, nu te va ajuta.
Nu merge, mai sunt si altele.
Succes!

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa devii mult mai activ. Si neaparat si pe cat posibil un barbat manierat, educat, spititual. Dar nu este un sfat universal valabil poate incerci tu ceva inedit prin care sa reusesti sa-i recaptezi interesul fata de tine. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii oferi spatiu, se v-a intoarce, toate se intorc.

| Tipul0111 a răspuns:

Incearca sa nu te tii din urma ei, fetele sunt asa, daca le pupi in fund toata ziua se plictisesc de tine, incearca pur si simplu 2 zile sa nu o contactezi deloc, o sa vezi daca ea iti scrie.