| marianalexandru348 a întrebat:

Astazi am incercat sa imi pun un prezervativ pe penis dar s-a rulat foarte greu. ( penisul meu arata ca unul circumcis, nu am preput pe gland nici in stare erecta nici in stare flasca )
Am reusit sa pun prezervativul pe capul penisului dar de acolo am reusit foarte greu si cu putina durere sa il rulez in jos ( nu puteam prinde pielea de pe penis inauntrul prezervativului) am incercat si fara sa prind pielea inauntru dar este dureros cand il rulez.

Sa incerc alte prezervative? ( am folosit durex clasic albastru ) sau alta metoda de punere a prezervativului?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca explicarea modului de montare corecta a prezervativului este mai dificila, acceseaza link-ul urmator : https://www.youtube.com/watch?v=7ttIps26C2A si urmareste filmul educational in care sunt prezentati pasii de urmat pentru ca montare prezervativului pe penis sa fie corect execuatata. Spor la lucru. Sanatate!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Te vei obisnuii, asa trebuie sa intre, mai greu, ca sa stea perfect intins pe penis.
Daca-i larg, se rasuceste pe penis in timpul sexului si se rupe.