| andreiivan1 a întrebat:

De sf.Valentin iubita a spus ca vrea sa ne uitam la un film la mine, eu m-am pregatit cu mai multe lucruri, dar cu o zi inainte si in ziua respectiva m-am masturbat, si nu aveam nici o problema eram beton la preludiu si cand sa imi pun prezervativul penisul trece din starea erecta... cu un nivel mai jos... adica nu mai era beton beton si am pus eu prezervativul am trecut la treaba, dar nu prea simteam mare lucru cu prezervativul, credeti ca este de la cele doua masturbari? sau am facut un soc emotional?, precizez ca am fost virgin si ea a fost prima pentru mine si ca o iubesc enorm de mult, credeti ca o sa ma patesc la fel si urmatoare data? ar putea fi din cauza prezervativului, am folosit durex clasic si nu stiu nu a stat perfect pe penis

10 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Cum se numea filmul? laughing pai si eu am patit la fel prima data, cred ca e de la emotii, a doua oara nu o sa mai ai probleme.

| andreiivan1 explică (pentru Vvistula):

About time, sa speram ca asa mi se va intampla si mie laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu a stat "perfect" deoarece marimea nu se potrivea cu dimensiunea penisului tau.Motivul slabirii erectiei se poate datora unor factori psihici care actioneaza intr-un asemenea moment cand gandul la un eventual esec te poate afecta emotiv. Deocamdata poti spera ca acesta a fost motivul si data viitoare va fi mai bine. De asemenea te sfatuiesc ca marimea prezervativelor viitoare sa fie mai mica cu o marime.

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca treaba asta s-a intamplat din cauza socului emotional. Ai sa vezi ca altadata va fi mai bine. Atunci, cand mergi la iubita sa faci sex cu ea nu te mai masturba.

| LoveSleep a răspuns:

Ești genial, frate laughing

"a spus ca vrea sa ne uitam la un film la mine, eu m-am pregatit cu mai multe lucruri"

Răspuns utilizator avertizat
| Honeyyy a răspuns:

Data viitoare o sa o ai ciment, ciment happy

| andreiivan1 explică (pentru Honeyyy):

Beton armat este mai bine laughing

| Dice3 a răspuns:

Eu zic sa nu mai faci deloc, nu o sa mai fie beton, asta e obisnuieste-te cu ideea, incearca o schimbare de sex big grin

| andreiivan1 explică (pentru Dice3):

Incearca o schimbare de umor si de caracter, mersi oricumwinking laughing