| 999_6366 a întrebat:

Astazi am luat iphon-ul lui mama si am intrat pe internet,intimplator am intrat la istoric acolo unde arata toate situ-rile vizitate,si ce sa credeti ca am vazut, erau mute situri cu porno, multe cautari porno in google, voi cum credeti le-a vizitat mama ca are 37 de ani si e divortata sau sora mea care are 9 ani, sora mea tot foloseste mult telefonul ala,toata ziua se joaca intra pe internet, pe google ect. Deci daca mama se uita la site-urile alea nu-i nici o problema, insa mi-e frica sa nu se uitat sora mea, are doar 9 ani, cum credeti cine se uita, si daca e sora mea ce sa fac cum sa blochez site-urile alea

7 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Da mi si mie idul lui mami sa vad daca a intrat ea happy

| Elvina a răspuns:

Sterge-le din istoric.

| zxzx a răspuns:

Curve.

| Dianaㄨ a răspuns:

Vorbeste cu sora ta si vezi ce-ti spune, explica-i ca e mai bine sa comunice cu tine sau cu cineva matur care sa-i explice ce inseamna sexul, asta daca tu ai putina experienta sau esti informat in acest domeniu.
Este normal sa afle, dar ar fi mai bine sa discutati deschis pentru ca exista riscul sa incerce sa vada cum e daca nu se discuta despre asta foarte mult.
Mult succes, http://educatiasexuala.ucoz.ro

| ShadowGhost a răspuns:

Nu poti sa le blochezi. Poti doar sa vorbesti cu sora ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Bersek a răspuns:

Las-o frate, cu totii ne-am uitat tot "intamplator" la aceste "filmulete cu continut pornografic" tot de la varste fragede. Poarta o discutie mica cu ea, explica-i ce si cum, si aia e! Si daca e sa se fii uitat maica'ta, e mult mai probabil sa se fii uitat ea, asta e, e femeie divortata si mai simte nevoiawinking.