| Katey a întrebat:

Astazi, eu am stat intr-o banca mai in spate, iar baiatul de care imi place mai in fata pe alt rand.Cand cineva a zi o gluma s-a intors repede si mi-a zambit. Dupa, s-a mai intors odata si mi-a arat o prostie, dupa inca odata si mi-a facut cu ochiul. Ce credeti? Ma place?

6 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Ti-a aratat m**e? sau te referi la alta prostie? doamne.baietii astia. daca a facut asa ceva e un nesimtit nici nu-l mai baga in seama, fata draga.cum sa-ti arate asa ceva? poate si-a dat seama ca il place si isi bate joc de sentimetele tale.ai grija sa nu te indragostesti prea rau. data viitoare cand se intoarce si iti fac ecu ochiul sa nu-l bagi in seama ii faci doar semn sa se intoarca la banca lui.ai sa vezi ca nu o sa-i place.si clar, nu trebvuie sa mai vb cu el. uite de exemplu, am o colega care sta cu un baiat de 1 an jumate.au o relatie cam ciudata bazata pe cipituri si "batai"laughingfara mangaieri in public, de pupici nici nu se pune problema.iar te iubesc nici nu exista, cu toate ca noi toti stiu ca e drasoste intre ei.asa e firea lor si sunt inca niste copii chiar daca au 18 anioh go on. nu de multe ori i-am vazut aratandu`si m**e unul altuia in public chiarrolling on the floor mie personal mi se pare o tampenie chestia asta.ar stiu ca ei glumesc, asa sunt ei.ciudatistraight face insa sa nu crezi ca daca baiatul asta iti face tie asemenea gesturi te place.in niciun caz.e un nesimtit care nu stie cum sa se poarte cu o fata.bafta!

| zuzu a răspuns:

Poate ca te placehappy. Dar exprimate si tu calumea sa ne dam seama ce vrei sa spui laughing

| Chrisstine a răspuns:

Nu logic. daca tia aratat ****laughinge logic ca nu.isi bate joc de tine doar...

| blackfox a răspuns:

Probabil ca te place atat timp cat s-a intors la tine sa vada daca si tu razi.Chestia care ti-a aratat-o e doar un pretext sa intre in vorba cu tine. Daca ti-a facut si cu ochiul atunci e minunathappyMult succes

| Marius_4666 a răspuns:

Te place cum ii place la o pisica de un caine ADICA DIN CAP PANA IN P***A big grin sanatate in contiunare toate cele bune!

| Katey explică:

Ce mi-a arata? Prostie adica ce facea el, desena ceva.