| Bianka_5573 a întrebat:

Buna tuturaor! Am si eu o intrebare!
Acum 3 saptamani am fost la o petrecere pe la sfarsitul seri baiatul de care imi place s-a asezat langa mine si a inceput sa imi vorbeasca(la masa eram cam 6 fete si atunci cand s-a asezat sia tras scaunul langa mine). Dupa 5 minute in care am tot povestit cu toti el mi-a pus mana pe picior(am incercat sa il fac sa isi i-a mana dar nu a vrut)In timp ce povesteam cu toti tot se intorcea la mine si imi facea cu ochiul.La un momendat m-am ridicat ca sa ma duc dupa telefon atunci el a inceput sa strige dupa mine sa nu plec, cand m-am intors a venit si o prietena de-a mea care s-a asezat pe scaunul pe care am stat eu si langa care era scaunul baiatului de care imi place, atunci el mi-a tras scaunul din partea cealalta al lui si s-a mutat langa celalalt scaun.Tot timpul a stat cu mana pe piciorul meu, mi-a facut cu ochiul si mi-a zambit. Inainte sa plec a venit la mine si mi-a spus:
-Un gand sincer:TE IUBESC!
Dupa care eu am plecat iar peste 2 zile nici nu ma mai salutat chiar daca in acea seara ne-am distrat grozav!
P. S:Este un tip foarte prietenos si este foarte dragut! Este doar cu 2 ani mai mare ca si mine!
Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| J0hn a răspuns:

E clar te place. nu mai incerca sa fi rece cu el ca rau tie o sa iti pice. mai bine fi draguta cu el si poate iese ceva. mult noroc. ai grija! b-)

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Vorbeste cu el ca sa clarificati situatia voastra.Eu am impresia ca fiecare crede altceva. laughing
Poate l-ai intimidat putin thinking Mai dai o sansa! N-ai ce pierde!:XSucces!

| Ela_8933 a răspuns:

Te iubeste

| maryus12 a răspuns:

Pai t place da uh presupun ca nu prea i.ai dat indicii ca il placi si presupun ca a crezut ca nu. l placi.Si poathe s-a suparat pe tine.:*...
intreba-l daca s-a suparat pe tine sh zii ca il placi si daca ar vrea sa fiti impreuna.
Funda?big grin

| anca500 a răspuns:

Ai zis ceva dupa ce ti-a zis ca te iubeste? daca nu ai spus nmc poate sa rusinat sau daca ai plecat asa fara sa spui nmc poate a crezut ca il urasti eu asa credbig grinbig grin