| Bianka_5573 a întrebat:

Buna tuturaor! Am si eu o intrebare!
Acum 3 saptamani am fost la o petrecere pe la sfarsitul seri baiatul de care imi place s-a asezat langa mine si a inceput sa imi vorbeasca(la masa eram cam 6 fete si atunci cand s-a asezat sia tras scaunul langa mine). Dupa 5 minute in care am tot povestit cu toti el mi-a pus mana pe picior(am incercat sa il fac sa isi i-a mana dar nu a vrut)In timp ce povesteam cu toti tot se intorcea la mine si imi facea cu ochiul.La un momendat m-am ridicat ca sa ma duc dupa telefon atunci el a inceput sa strige dupa mine sa nu plec, cand m-am intors a venit si o prietena de-a mea care s-a asezat pe scaunul pe care am stat eu si langa care era scaunul baiatului de care imi place, atunci el mi-a tras scaunul din partea cealalta al lui si s-a mutat langa celalalt scaun.Tot timpul a stat cu mana pe piciorul meu, mi-a facut cu ochiul si mi-a zambit. Inainte sa plec a venit la mine si mi-a spus:
-Un gand sincer:TE IUBESC!
Dupa care eu am plecat iar peste 2 zile nici nu ma mai salutat chiar daca in acea seara ne-am distrat grozav!

P. S:Este un tip foarte prietenos si este foarte dragut! Este doar cu 2 ani mai mare ca si mine!
Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| KisaTheCute a răspuns:

Poate i-a fost foarte rusine ca si-a destainuit sentimentele asa pe fata, stai linistita, explica-i ca faptul ca ti-a spus ca te iubeste nu schimba cu nimic si spune-i ca si tu simti acelasi lucru. baietii sunt foarte macho la suprafata

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Că te place şi aşteaptă o reacţie de la tine, normal că nu te-a salutat, se aştepta să-i spui şi tu ceva, orice. Vorbeşte tu cu el, caută-l! Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te bagi in discutie cu el

funda? plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te bagi in discutie cu el

funda? plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea sincera, nu este curios de tine. Si cu atat mai putin cu cat mana aia pe picior a venit cam repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu credeti ca fetele in general sunt cam figurante in ziua de azi?
poate ca este mai timid baiatu si daca u i-ai zis sa isi ia mana nu a mai avut curaju sa mai incerce.
si eu am o poveste asemanatoare dar acu suntem impreuna dar nu o mai suport.