| yulyanna a întrebat:

Astazi l`am sunat pe prietenul meu sa vad ce mai face, si m`a intrebat de un verisor, m`a intrebat cine e teodor, i-am zis ca este verisorul meu
si astazi pe mess cand am intrat nu prea vb cu mine, nici macar :* nu mi-a pus sau ceva... mi-am dat seama ca e suparat pentru ca am simtit asta
il intreb ce are, mi-a zis ca nu are nimic, nu stiu ce sa mai fac, de o ora plang ca nebuna si nu`mi dau seama ce s`a intamplat
eu am 16 ani, el 22
ce pot sa fac, deja numai suport sad

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate doar are o pasa proasta.Acum nu trebuie sa smiorcai din orice ca te ia de proasta si isi bate joc de tine.Lacrimile nu sunt atragatoare intr-o relatie.
Suna-l si intreaba-l ce are sau lasa-l sa-i treaca!

1 răspuns:
| ArcAnna a răspuns:

Crede ai treaba cu omul ala.suna'l si explica-i "omule tu esti turc? nu sunt cu nimeni. ce iti veni?"