| deliaionela a întrebat:

Astazi mi-am prins iubitul cu alta fata. crying. si m-am despartit de el dar il iubesc asa de mult... :X ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Hmm...thinking Pai depinde si cum l-ai prins cu ea. Intr-o relatie e bine sa ierti dar cu limita. Tu sti cel mai bine care e decizia corecta insa gandeste-te bine ca dupa aceea sa nu regreti. happy Poate ar trebui sa-l lasi sa-ti explice ce s-a intamplat si pui in balanta faptele petrecute. Sper sa iei decizia potrivita, iti urez succes, stiu ca nu e usor prin ceea ce treciwinking

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Off si tu, ai renuntat asa repedee, dc n-ai facut un threesome?

| Prefersanu a răspuns:

Sincer? Uita-l stiu ca o sa fie greu da dintre toate greshelile existente intr-o relatie asta e cea suprema.Plus ca omul nu o sa se schimbe.Ba dincontra poate chiar o sa inceapa sa faca asta mai des cand o sa vada ca las de la tine.

| Bianca123 a răspuns:

Uita-l.Cauta pe altcineva. daca te-a inselat cu alta fata inseamna ca nu te place asa de mult.inseamna ca nu il meriti.

| PrintesaIngeras a răspuns:

Mai astepti cateva zile si daca inca mai ti la el mai dai o sansa daca vrea. Daca nu gasete-ti alt iubit.