| adelinaaabubulina a întrebat:

TPU m-am despartit de iubitul meu dar intre tinmp mi-am dat seama ca il iubesc nult dar el nu mai vb cu mine... cum sal recuceresc?

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Unii spun că nu este buna ciorba re-încălzită, depinde din ce v-ați certat!

| lolly a răspuns:

Dupa ce ca te-ai despartit de el `asa` mai vrei sa vorbeasca cu tine. nu crezi ca ai fost cam nesimtita?

| DoctorulLove a răspuns:

Pai fa unul din lucrurile lui preferate.

| Phaey a răspuns:

1. Invata sa scrii corect in romana.
2. Uita de el. Asta e, cauta in alta parte. Poate tipu' nu mai tine la tine.
3. Daca nu iti convine niciuna din indemnurile mai sus mentionate, simplu. Spune-i lui asta, nu noua. Asa o sa afli ce simte el fata de tine in prezent si o sa stii ce sa faci. Rezultatul poate sa fie cel care speri tu ca e sau nu. In cazul in care nu e, incearca sa mergi mai departe. Dragoste cu sila nu se poate.

| mihaelaanamaria22 a răspuns:

Daca te_ai despartit de el fara un motiv intemeiat cred ca are dreptate sa nu_ti mai vb; daca nu incearca sa ii dai un sms si sa_i spui cat de rau iti pare ...succes!

| taniusha562 a răspuns:

Pai ce faci, il suni ii propui o intilnire, la acea intilnire faci tot ce ii placea lui cindva ca tu sa faci si ii mai spui ca'ti pare rau pentru ceea ce ai facut, ii spui cit de mult il iubestisi ca nu'ti inmaginezi vieata fara el... mai departe vine de la sine. Succes!

| Kámέℓíá a răspuns:

Hey love struck
Sper sa imi dai si mie o fundita
uite.baiatul cu care ai stat si te-ai despartit faptul ca credeai ca nu stii daca il iubesti, si apoi ti-ai dat seama cal iubesti ii foarte nashpa.si sa stii ca poti sa-i zici celei mai bune prietene a tale sa vorbeasca cu el, si sa-i zica sa-ti mai dea o sansa.sau sa va intalniti undeva sa vorbesti ceva cu el.cand o sa te intalnesti cu el, sau o sa vorbesti cu el pe mess.mai bine in realitate ochi in ochi ii bine pentru ca tu trebuie sa-i zici tot ce ai pe suflet.si sa-i zici ca-l iubesti si doar acum ti-ai dat seama.+ii spui ca daca iti mai da o sansahappy.si se rezolva daca o sa fii tu insati si o sa-i spui tot ce ai pe suflet happy. Apropo Succes si sper sa se rezolvelove strucklove struckkiss.Byekissbatting eyelashesFundita?cryingpuppy dog eyessad