| IubesteEa a întrebat:

Buna toti pentru unu. Deci sa incepem...ieri la scoala cand vroiam sa ies in curte cu prietenele mele amicul meu se uita la mine cand mergeam spre usa ne-am oprit si el se uita la mine si zambea ce frumoslove struck, iar cand eram la ultima pauza el era la clasa si nu se uita la mine dar vedeam ca trage cu ochiul la mine si eu ma bateam cu un baiat de la clasa prietenei mele si el se uita ba uneori statea cu spatele ba se uita si odata de muult la scoala mi-a zis colega mea ca tragea cu ochiul la mine si am avut un vis ca el ma va lua la scoala in brate si l-am intrebat ce ora are si a zis fizica si eu la fel si fix cand trebuia sa avem amn2 fizica era vineri si s-a intamplat ceva dupa scoala am mai ramas afara si mi-a aratat ce a facut la desen si s-a apropiat de mine si radea si la gluma mea banala si vroia sa mai ramanem adica eu el si fratimiu cand vorbea cu fratimiu se uita la mine si ii straluceau ochii ba ma face geloasa ba nu ma baga inseama, e misto si cand eram sambata afara ne faceam in toate felurile si pe mine ma durea, dar si pe el cred ca nu m-a bagat inseama deloc si a pus o fata melodia cia -unde e ea? si el se uita la mine cand cantam si era trist 1 voi ce credeti tine la mine? 2 adica astea sunt semnele? 3 de ce ma ignora? 4. oare de ce a vrut sa mai stam? 5. de ce se uita la mine cand ascultam melodia aia? 6.si de ce tot tragea cu ochiul vreau sa va zic ca la scoala nu ma baga inseama dar se uita afara uneori mai vorbeste cu mine dar se uita tot la mine incontinuu? voi ce credeti va multumesc scuze de gramatica ma grabesc si la multi ani ca a fost 1 decembrie! va rog sa raspundeti la toate intrebarile mersi!:*

mai multe raspunsuri a si astazi am iesit afara si el se uita la mine adica nu stiu ca in primul rand eram eu cu niste fete una de 10 ani nu avea cum sa se uita la ea ca e mai mare la cealalta ca e mica adica ca are 16 ani si are niste probleme se tot uita la mine si prietenul lui care e dragut adica cand ii fac cu mana zambeste poate stie nu stiu ca ala ma place si poate discuta ei 2 ca de mult eram eu langa bara de la teren si el vorbea cu prietenul lui si ala ii zicea k du-te la ea si vorbeste si s-a uitat la mine voi ce credeti? amn2 ma plac?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Da, te place. Dar probabil nu are curaj sa ti-o zica, fiind probabil un tip mai timid la capitolul asta. Faza cu semnele, pai nu toti baietii arata in acelasi fel ca te plac. Fiecare in felul lui. De ce te ignora? Pai, poate se simte rusinat sa vorbeasca cu tine sau incearca sa te faca sa-l abordezi tu si sa-l remarci mai bine [ceea ce si faci, se vede ca te afecteaza multon the phone. De ce se uita la tine? Pai draga, din moment ce te place e normal ca la melodiile de dragoste sa interactioneze si sa se uite la tine, si probabil a vrut sa vada si reactia ta la auzul acelor versuri. MDa, la 6 o sa repet, te place dar ii e rusine sa vorbeasca cu tine probabil, de aceea se multumeste doar cu un contact vizual. Nu trebuie sa-l judeci sau sa te superi pe el, asta e dragosteahappy. Cred ca iti amintesti si tu cum faceai cand iti placea un baiat, nu?
O zi buna!

2 răspunsuri:
| IubesteEa explică:

Mai vreau raspunsuri va roghappy

| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Buna.
Da se vede clar ca te place, cand un baiat se tot uita la tine insistent.
Stiu asta.
Ti se pare tie ca te ignora poate e putin timid sau ar vrea sa vorbeasca cu tine dar tu nu ii dai atentie... poate crede ca nu-ti pasa de el...depinde. Punete in locu lui si asa gasesti rasunsurile la intrebarile tale.
E foarte frumoasa melodia.