| asdfghjk1111 a întrebat:

Astazi, prietenul meu m-a masturbat si avea sange pe degete ( tin sa metionez ca sunt dupa ciclu menstrual si nu am avut seara trecuta si dimineata asta nimic pe chilot ) iar apoi am avut o mica durere la intrarea in vagin iar apoi, dupa ceva timp m-a penetrat si a inceput sa imi curga sange nu foarte mult( si nu a ejaculat in mine). inseamna ca himenul imi este rupt? pentru ca nu am simtit ca si cum s-ar fi rupt ceva.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, cu siguranta inseamna ca ti s-a rupt himenul. Extrem de putine femei simt ca se rupe ceva, poate una dintr-o suta. Nu uita de prima consultatie ginecologica, obligatorie in prima luna de la inceperea veitii sexuale.

| asdfghjk1111 explică (pentru Brigaela):

Si se putea rupe avand in vedere faputul ca nu a intrat mult si acum 3 ani, am cazut pe o bota de pe o scara si dupa am avut sangerari doaro zi?
este posibil sa mi se fi rupt himenul atunci?

| Brigaela a răspuns (pentru asdfghjk1111):

Nu cred ca ti-ai rupt himenul atunci, dupa cum descrii, ti s-a rupt la acest contact sexual. daca penetrarea a fost de macar 5 milimetri (adica jumatate de centimetru) este suficient sa treaca de himen

caramela
| caramela a răspuns:

Offf mai copilasi..nu credeti ca incepeti mult prea devreme jocurile sexuale?
de ce nu aveti rabdare sa faceti ceva frumos/curat si plin de tandrete?
va grabiti mult prea repede.
adio virginitatestraight face
O seara bunahappy

| Cristiann25 a răspuns:

Ti-a placut sa-ti frece pasarica, a? Nebunatico!

| justsummer a răspuns:

Da s-a rupt si nu trebuie sa simti neaparat ca s-a rupt ceva probabil din cauza emotiilor nu te-ai concentrat foarte tare pe senzatii.

| C26 a răspuns:

Da inseamna ca te-a dezvirginat happy Nu mai esti virgina happy

| dmc a răspuns:

Da,inseamna ca ti-a rupt himenul si nu mai esti nici virgina daca te-a penetrat dupahappy