| Ale_4001 a întrebat:

Am o problema. Parintii mei sunt plecati din oras iar eu l-am chemat pe prietenul meu la mine acasa. Dupa ce ne-am sarutat... mi-a dat degete.straight face in acea seara am vazut o pata mica pe chiloti, dar chilotii fiind rosii nu mi-am putut da seama daca a fost sange sau nu. Eu, fiind sportiva, am aflat ca nu curge sange cand se rupe himenul. Desi nu a ajuns prea adanc, credeti ca s-a rupt himenul?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil s-a rupt himenul. Oricum, ce conteaza, de vreme ce te-a masturbat oricum nu mai erai virgina. E o prostie ca la sportive nu curge sange la deflorare, nu stiu unde ai auzit asta dar e profund gresit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleluia!

| Dani17Daniel a răspuns:

Fa sex

| cristian23 a răspuns:

Nui nimic fa sex cu el

| coco_3215 a răspuns:

Cati ani ai?thinking