| Cry_Anda_1994 a întrebat:

Astept raspuns urgent, am avut contact intim în data de 3 luna aceasta. Nu m-am protejat, ciclu imi vine neregulat. La cat timp de la contact as putea face un test, au trecut 8 zile deja am facut un test, a iesit negativ. Astept raspuns, multumesc.

Răspuns Câştigător
| BrokenAngel22 a răspuns:

Buna draga testul se face la 21 de zile dupa contactul sexual neprotejat. happy asta ar insemna undeva la data de 24-25 iulie happy multa sănătate

| Cry_Anda_1994 explică (pentru BrokenAngel22):

Multumesc mult

| Cry_Anda_1994 explică (pentru BrokenAngel22):

Iti multumesc mult

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Orice test facut inainte de 21 de zile, va arata negativ, chiar daca esti insarcinata, fiind facut cu mult inainte de termenul corect.
Un test corect de sarcina in cazul tau, se poate face DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala!