| AlexMoss a întrebat:

ATENTIE FETELOR!
Hey am 13 ani si stau cu o fata in banca si imi place de ea, ne intelegem bine radem imprena dar n-am iesit niciodata imprena doar cu prieteni.
si as vrea niste sfaturi ca sa o cuceresc si as vrea raspuns de la fete sa stiu ce le place si ce nu.

Răspuns Câştigător
| JustSomebody a răspuns:

Buna.Fii tu insuti.Nu incerca sa faci ca in filme sau ca alti "smecheri" sa folosesti tot felul de replici si trucuri de agatat, caci este deja demodat si putin antipatichappy. Cine te place te place pentru cine si nu vrea sa te schimbi sau sa te prefaci.Intr-adevar conteaza si aspectul fizic caci asa vei reusi sa faci o conexiune intre tine si fata respectiva deci aranjaza-ti putin look-ul, dar dupa ce ii atragi atentia fii tu insuti.Incearca sa menti contactul vizual si sa zambesti mereu cand treci pe langa ea.Pe lanaga asta fii glumet si oarecum sensibil.Nu este greu sa atragi o fata, trebuia doar sa ai incredere in tine.Totusi nu te injosi pentru ea daca crezi ca nu te vrea.Incearca,si daca vezi ca este nevoie sa ii aduci luna de pe cer atunci da-ti seama ca nu te merita si las-o asa cum e.Ea trebuia sa te placa pe tine, nu cadourile tale.Succeshappy!

5 răspunsuri:
| AlexMoss explică:

Ma pricep la grafica pot sa-i fac felicitari gen te iubesc cu floricele sau ceva de genu happy

| LupulAlb a răspuns:

Ia-o usor, ii spui asa intamplator dinainte:Mi-e sete, hai sa bem un suc.

| mortviu a răspuns:

Multa dragoste si fierbinte

| Vlad_Lungu_1997 a răspuns:

1 nu sunt fata laughing 2 iti garantez ca o sa primesti doar raspunsuri gen : poartate dragut zii ca-ti place de ea etc... 3 sfatul meu daca vrei sa-l asculti : arata-i ca e mai mult pentru tine.cum? de ex daca arata dragut intr-o zi zii simplu:wow ce cute esti azi big grin si poti sa o intrebi daca vrea sa iesiti afara impreuna sa face-ti whateverthinking du discutia spre relatii fete baieti si cand crezi ca e momentul sarut-o! n-o intreba daca vrea sa fiti impreuna sau daca poti sa o pupi. am vb din experienta daca mai vrei sfaturi gen id e vlad_reloaded@yahoo.com. Stiu cum e sa n-ai idee ce sa faci si iti trebuie un sfat soo...succeswinking

| flavya8499 a răspuns:

Buna! poti sa-i spui de exemplu:"arati bine azi"sau"imi place bluza","iti sta bine parul"glumeste si fi cat mai politicoswinkingsper sa reusestihappy