| katalina96 a întrebat:

imi place de un baiat care e cu mine in clasa si cu care stau in banca din clasa a 5-a(acum sunt a 8-a). el are prietena dar se cearta des. mie imi spune aproape toate secretele lui.colegii din clasa si-au cam dat seama ca imi place de el.
prietena mea cea mai buna a inceput sa se dea la el de cand a aflat ca imi place de el.il iubesc foarte mult.nu stiu ce sa fac ca sa nu mai sufar atat.
diriginta a vrut sa ne mute din banca dar eu am ramas tot cu el ca a zis ca vrea sa stea cu mine.
ne intelegem bine, radem amandoi in ore dar...atat.
va rog ajutati-ma.nu stiu sfaturi ceva.nu mai suport as vrea sa spun cuiva tot dar nu am cui. crying

Răspuns Câştigător
| deadea23 a răspuns:

Dacă el nu vrea sa aveți o relație, nu ai ce face. Dacă prietena ta știe că îți place de el și se dă la el, nu se poate numi prietenă. Tot ce îți rămâne de făcut e să afli cum te vede colegul tău de bancă. o simplă colegă sau mai mult?

Sper că ți-am fost de ajutor. Numai bine happy