| BUBULINA a întrebat:

Atenţie la filmele porno 3D! Vă pot lăsa însărcinate
http://www.click.ro/......03577.html

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu imi vine sa cred, ma minunez si eu de cat de naivi, prostuti pot fi unii...laughing, asta e chiar prea de tot.

| Hmmmm a răspuns:

Sunt total d acord cu stefanrolling on the floora ramas femeia insarcinata cu altcineva si a inventat povestea asta "sa se scoata" in fata sotului.
ceea ce ma deprima p mine este faptul ca exista oameni atat d inteligenti p cat domnii d la clik care cred povestea asta si o mai si publica.
doamne ce oameni! doamne ce tara! f tare!rolling on the floor

| Rukhsandra a răspuns:

Da
sigur rolling on the floor)

| Emeraude a răspuns:

Cum sa nu, mai nou, spermatozoizii se teleporteaza! Sau poate, cine stie, o fi ramas gravida prin puterea mintii, ceva cu auto-sugestia, lol. Minti bolnave exista la tot pasul ...eu zic sa ne vedem fiecare de treaba noastra.winking

| stefangeles a răspuns:

Meah sunt americani ce sa le ceri. aia si-a traso cu un negru si ca sa ascunda faptul ca are si un copil cu respectivu a inventat toata povestea asta big grin

| SiMpLa a răspuns:

Stupidlaughing

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Da darolling on the floorda darolling on the floormai taie din ele da-le dracul.rolling on the floor)
xoxolove struckGossip girl™

| lilstar a răspuns:

Hai frate cum sa se intample asa cevalaughing aleia ii plac negrii ca au pl mare si il minte pe barbasu`rolling on the floor

| iulyan a răspuns:

Lol
ce sec frate
laughing
asa ceva n-am mai auzit:-o

| Typsy a răspuns:

Hmmm.sincer.nu stiu ce sa zic. n'are cum sa fie insarcinata.sau luat din film spermatozoizii in corpul ei? big grin cam crazy stirea...sh mie imi e interesant ce crede lumea despre asta.

| Jhoanna a răspuns:

Wow...deci.cine vrea copil, fara act sexual, se vand bilete la film!rolling on the floor