| DarkOrbitMoon a întrebat:

Ati accepta sa fiti filmati in timp ce faceti sex cu partenerul vostru, desigur? Filmarea sa fie confidentiala.Argumentati-va raspunsul.

15 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Doar păcătoșii care vor să obțină un profit în urma filmelor cu conținut pornografic ar accepta.

| Mayar a răspuns:

Nu-s obsedata sexual, nici de filme porno, nici intre. Deci, nu as accepta, atata timp cat am un creier in cap.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, imi place sa ma vad in actiune, mi-am inregistrat toate actele sexuale pana in prezent

| LoveSleep a răspuns:

Nu.

| Doub a răspuns:

Iaaccc. Nu.

| gelu1970 a răspuns:

Daca vrei sa ajungi pe net in modul acesta... accepta.

| DarkOrbitMoon explică:

V-am intrebat ce ati face voi...Nu sa-mi dai mie sfaturi.

| MissDean a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Ai inteles ampulea daca te-ai referit la mine.
nu ti-am dat niciun sfat, ai zis sa argumentam, si eu am argumentat in ce situatii as accepta sa fac asta.
si normal ca argumentarea ca sa faci asta prezinta in ce fel e ala cu care te babardesti si te filmezi.
asa arata ca am dat un sfat, ca am vb la persoana a doua singular, dar trebuia sa iei ce trebuie din ce am zis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar fi o fanteziehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt rusinoasa as fi la fel c aun porn star as da tot ce e mai bun nu as fi eu, nu m-as simtii in pielea mea. Daca filmez eu sau el ar fi cu totul altcevawinking

| Vanqu1sh a răspuns:

Da, ramane confidentiala, doar intre tine si el si prietenii lui laughing. Sau si restul lumii in cazul in care ceva nu merge bine intre voi. Puteti sa filmati, va uitati, mai trageti o partida de amor dupa si stergeti, pentru orice eventualitate.

| AlexandruIonut004 a răspuns:

Nu. De ce ai face asa ceva?

| DarkOrbitMoon explică (pentru AlexandruIonut004):

Sa vedeti cum faceti sex. Curiozitate? Habar n-am. Multi fac asta.

Răspuns utilizator avertizat
| MissDean a răspuns:

Da.
trebuie sa fii sigura ca nu te cuplezi cu orice agarici magar trepanat imatur frustrat, caruia ii cunosti caracterul, si esti sigura ca nu o arata nimanui sau nu o face publica cand va despartiti.
filmatul este o fantezie care aduce multa placere si pana la urma, daca ai ghinionul sa o vada si altii, e doar sex, intre doi oameni deschisi la minte care si-au indeplinit o fantezie.
depinde de cat de exhibitionisti sunteti si de relatia pe care o aveti.
nu poti fi sigura niciodata de ceva in viata asta, nu poti sti in ce monstru se poate transforma un om la care ai tinut, dar trebuie sa te gandesti si la ce e mai rau, la ce atitudine sa iei daca se intampla sa faca nasoale cu filmarea aia.