| SERIALS a întrebat:

Ati accepta sa va intalniti cu o persoana in secret, sa aveti nopti fierbinti si pasionale, amant(-a) stabil(-a)?

11 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Categoric, nu. De ce m-aş mulțumi cu nişte maruntaie de prost gust când am totul chiar de la persoana iubită? Este ca şi cum ai da regele pe nişte amărâți de pioni.

| Giulia97Anna a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Mda,se pare ca ei asa fac...si nu iis dau seama cat de mult rananesc...

| corbulalbrosu a răspuns:

Va sfatuiesc sa cititi urmatorul articol considerat taboo de marea majoritate a romanilor; http://adevarul.ro/......ndex.html. Si pe urma comentariile pot sa urmeze. :D

| SG1995 a răspuns:

Hm, ipotetic vorbind vorbind, n-aș accepta o relație extra-cojugală stabilă, dar găsesc aventuriile sexuale într-o relație monogamă destul de acceptabile. Până la urmă monogamia în formă pură e un mit, fiecare om, cel puțin s-a gândit la o aventură sexuală dacă n-a avut una. Dar o relație stabilă și emoțională extra-conjugală, nu-i văd sensul, adică cine naiba te obligă să rămâi cu femeie respectivă dacă numai aveți nici cel mai mic lucru în comun?

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu,nu insel.
Apoi, nu are nimeni voie sa o atinga pe fata cu care sunt

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Dupa 4-5 ani de casnicie intervine monotonia, amantele sunt bine-venite.

| Delocimportant a răspuns (pentru BlyeeetAK47):

Si nu ai nicio remuscare dupa ce o faci cu altele? Sa inteleg ca locuiesti impreuna cu sotia doar asa, fara motiv? Cu ea nu iti mai vine sa faci dragoste?

| Marieta_Roxana_2000 a răspuns:

Nu desigur.