| FaraonulEgiptean a întrebat:

Nu aveti un feeling ciudat cand va intalniti cu o persoana in realitate cu care ati vorbit doar virtual?

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Ba da, te ia un val de emotii, tot felul, ai impresia ca e o vedeta.big grin

| Delocimportant a răspuns:

Ba da, e aiurea. Parca as cunoaste-o, si, totusi, parca nu o cunosc.

| fqwaf a răspuns:

Eu m-am intalnit cu cineva cu cateva persoane cu care ma imprietenisem pe net. Nu am avut nici un feeling diferit, doar acea emotie ca ma intalneam cu o fata.